HbbTV České TV na tv-boxech prodávaných na Depagelectronics.cz

Přidáno: 13. 1. 2018 04:13:46 Počet shlédnutí: 4758

13 Leden 2018

HbbTV České TV na tv-boxech prodávaných na Depagelectronics.cz Tv-box nyní podporuje nejpopulárnější službu HbbTV od České televize a jiných společností. Se službou KODI máte díky tv-boxům bohatou studnici pořadů, filmů, MP3, rádií, sportovních přenosů, naučných pořadů, dětských pořadů a dalších.

HbbTV České TV na tv-boxech prodávaných na Depagelectronics.cz

HbbTV České TV na tv-boxech prodávaných na Depagelectronics.cz Tv-box nyní podporuje nejpopulárnější službu HbbTV od České televize a jiných společností. Se službou KODI máte díky tv-boxům bohatou studnici pořadů, filmů, MP3, rádií, sportovních přenosů, naučných pořadů, dětských pořadů a dalších.

1

Co je to HbbTV?

Hybridní televize kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. Proto má název HbbTV - Hybrid Broadcast (vysílání) Broadband (širokopásmový internet) TV. Platforma HbbTV sjednocuje výrobce přijímačů a vysílatele s cílem, aby interaktivní služby byly v televizorech různých značek a divák nemusel při nákupu televizoru pátrat, která služba mu bude fungovat a která ne. Univerzálnost použití má zaručit logo HbbTV.

a

Co potřebuji k příjmu HbbTV?

Uživatel potřebuje televizní přijímač nebo set-top-box s podporou HbbTV a zpravidla i připojení k internetu. Nabídka služeb HbbTV se aktivuje stisknutím červeného tlačítka na dálkovém ovladači.

a

Kde mohu přijímat HbbTV České televize?

Vysílání hybridních služeb Česká televize zahájila v květnu 2012. HbbTV je vysíláno na všech kanálech ČT (včetně HD verzí), a to v následujících distribucích:

 • zemské digitální vysílání sítě 1 (multiplex veřejné služby)
 • zemské digitální vysílání sítě 1a
 • satelitní digitální vysílání ČT (družice Astra 3B, pozice 23,5° E)

1

Co nabízí HbbTV České televize?

Stiskem červeného tlačítka divák vstoupí do úvodní nabídky „ČT bod“, kde může vybírat z aktuální nabídky aplikací. Občas zaregistruje i modré tlačítko, které ho upozorní na některé programové novinky, bonusové přenosy nebo nové aplikace v nabídce HbbTV České televize.

s

První HbbTV aplikací byl „Teletext“. Od svého klasického předchůdce se liší nejen grafikou, která je na úrovni internetových stránek, ale také pohodlím ovládání. K pohybu v nabídce lze použít kurzová (křížová) tlačítka na dálkovém ovládači.

Komfortní podobu elektronického programového průvodce (EPG) přináší aplikace „TV program“. Na rozdíl od standardního EPG zahrnuje tato aplikace fotografie i video ukázky. Aplikace je koncipována i s programem týden zpět a je propojena s aplikací „iVysílání“, takže obsahuje odkazy na celé záznamy archivních pořadů. Vybrané archivní pořady je tedy možné spouštět přímo z aplikace „TV program“.

s

Aplikace „iVysílání“ umožňuje přístup ke kompletní databázi videí publikovaných na webu ČT. Nejužívanější internetová služba ČT je tak dostupná nejen majitelům PC, ale i na obrazovkách přijímačů s podporou HbbTV. Aplikace zahrnuje tipy ČT a nejsledovanější videa. Pořady lze vybírat podle data nebo podle abecedy, a to formou jednoduchého filtrování názvů pořadů. Záložka „Moje pořady“ je určena pro individuální výběr oblíbených pořadů. Videa lze přehrávat v různé obrazové kvalitě. Divák žádající vysokou kvalitu může zvolit obraz v HD rozlišení. Naopak, diváci s pomalejším připojením k internetu mohou volit nižší kvality. Vybrané pořady obsahují tzv. indexaci. Lze si tak vybrat rovnou ucelenou část pořadu nebo konkrétní zpravodajskou reportáž. V prostředí HbbTV je i vysílání se zvukovým popisem pro zrakově postižené spoluobčany, tzv. služba Audio Description. Nechybí ani možnost volby titulků pro sluchově znevýhodněné diváky.

s

Součastí aplikace iVysílání je i živé vysílání. Umožňuje přístup ke standardním televizním kanálům, ale i extra internetové přenosy. Opět s možností volby kvality obrazu. Přehrávač pro živé vysílání zahrnuje zcela ojedinělou HbbTV funkci, a to možnost posunu zpět v čase, tzv. timeshift.

Aplikaci „iVysílání“ vhodně doplňuje její dětská verze. Díky aplikaci „iVysílání :D“ jsou k dispozici archivní dětské pořady na jednom místě. Pořady v aplikaci jsou přehledně tříděné podle žánrů.

s

Další aplikací zaměřenou zejména na naše dětské diváky je aplikace „ÁbécéDéčko“. Jedná se o video kvíz, který mohou hrát až čtyři hráči. Podstatou této interaktivní hry jsou kvízové otázky formou krátkých videí. Soutěžit můžete ve znalostech dětských seriálů, večerníčků, pohádek apod.

s

Primárně pro děti je určena aplikace s názvem „DIV“. Jedná se o televizní verzi dětského vzdělávacího projektu s názvem DIV. Pomocí nového video přehrávače, ve kterém stačí stisknout tlačítko „i“ k získání informací o přehrávaném videu, získáte přístup k populární webové vzdělávací video encyklopedii.

s

V nabídce hybridní televize ČT je i zpravodajská lišta v podobě známé z vysílání kanálu ČT24. Aplikace „Lišta ČT24“ umožňuje divákům pohodlný přístup ke stručnému přehledu zpráv. Zpravodajskou lištu v HbbTV může divák aktivovat kdykoliv a hlavně na jakémkoliv kanálu ČT. Nad rámec standardního zobrazení lze obsah lišty rozbalit, takže celý přehled zpráv je k dispozici přehledně vcelku.

Výhodou HbbTV je, že běží na pozadí televizního vysílání. Proto lze vhodně obohatit standardní televizní pořad o další doplňkový obsah. První aplikací tohoto typu byla Taneční škola StarDance. Jedná se o výukové video kurzy společenského tance.

s

Další aplikací, která vhodně navazuje na televizní pořad Panorama, je stejnojmenná aplikace, která přináší na HbbTV obrazovky podrobný informační servis z lyžařských středisek v České republice. Kromě záběrů z panoramatických kamer obsahuje celou řadu dalších doplňkových informací o podmínkách v areálech. K dispozici je přehled sjezdových a běžeckých tratí, u každého střediska je panoramatická mapa apod. Součástí aplikace je i jednoduché vyhledávání, nechybí ani záložka „Moje střediska“ pro výběr středisek dle uživatele.

Obsah ve vazbě na pořad zahrnuje také aplikace „Nejchytřejší Čech“. Uživatelé tak získali přístup k dalším kvízovým otázkám a možnost vyzkoušet si, co dokáže jejich mozek. Aplikace až pro tři hráče přináší nejen nové kvízy, ale i několik bonusových videí.

s

Aplikace „O HbbTV“ přináší stručný souhrn informací o HbbTV a jeho možnostech. Volbou číslic z této aplikace si můžete prohlédnout některé již dříve publikované aplikace. Již pro start HbbTV v České republice jsme připravili první sportovní aplikaci. Jednalo se o aplikaci „MS hokej 2012“. Měsíc poté jsme spustili druhou sportovní aplikaci „Euro 2012“. Následovala aplikace k letním olympijským hrám v Londýně „LOH 2012“. V roce 2013 jsme opět vysílali aplikaci k MS v hokeji. V únoru 2014 jsme odvysílali aplikaci k ZOH v Soči. Samostatnou část jsme věnovali hokejovému turnaji.

Nový koncept sportovní aplikace byl použit pro aplikaci „MS hokej 2014“. Do této aplikace jsme poprvé integrovali kompletní galérii videí z portálu ČT sport. Součástí aplikace byla i informační lišta v obraze, která byla aktivní po stisknutí zeleného tlačítka. Během televizního zápasu měl divák k dispozici průběžné informace o průběhu souběžně hraného zápasu. Tento koncept jsme použili i pro červnovou aplikaci „MS fotbal 2014“. Při příležitosti fotbalového turnaje jsme inovovali úvodní aplikaci „ČT bod“. V průběhu fotbalových přenosů jsme umožnili divákům rychlejší přístup k aplikaci, a to prostřednictvím modrého tlačítka na dálkovém ovladači. Modré tlačítko se zobrazovalo výhradně na kanálu ČT sport.

Novinkou hokejové aplikace z MS 2015 byly živé přenosy. Nabídka zahrnovala veškeré zápasy MS, tj. včetně několika exkluzivních.

K dalšímu posunu ve vývoji sportovních aplikací došlo hned v následujícím roce. Konkrétně se jednalo o aplikace MS v ledním hokeji 2016 a a 2017. V rozšířené verzi byla i aplikace UEFA EURO 2016..

s

Co přináší HbbTV v době internetu?

Hybridní televize slučuje na obrazovce výhody standardního televizního vysílání s možnostmi příjmu jakéhokoliv obsahu šiřitelného po internetu. Odkazy na text, fotografie, audio či video mohou být synchronizovány s právě vysílaným pořadem. Informace lze přenášet jen ve výřezu obrazovky, zatímco divák může dál sledovat i televizní pořad. Například při sledování sportovního utkání si může divák vyhledat průběžné výsledky jiných zápasů apod. K jednotlivým pořadům mohou vznikat další aplikace umožňující divákům hlasovat nebo soutěžit. Vše lze ovládat jednoduše, pouze dálkovým ovladačem.

Jaký je rozdíl mezi tzv. SmartTV a HbbTV?

SmartTV („chytrá televize“) je televizor připojitelný k internetu. To ale neznamená automatickou podporu HbbTV. Většina „Smart TV“ dosud potřebovala speciální jednoúčelové aplikace, tzv. widgety, vyvinuté vždy speciálně jen pro určitou značku přijímačů.

s

Televizory s HbbTV funkcionalitou

Následující přehled televizorů schopných přijímat hybridní vysílání HbbTV je založen na informacích od českých zastoupení jednotlivých výrobců.

Způsob aktivace služeb HbbTV v jednotlivých přijímačích se liší. Postup konzultujte s uživatelskou příručkou, případně kontaktujte technickou podporu konkrétního výrobce.

V seznamu jsou dva modely Sharp a jedna modelová řada Panasonic z roku 2011. Rovněž Philips uvolnil pro modely 2011 funkcionalitu HbbTV. Na těchto televizorech lze aktivovat HbbTV, ale služba funguje jen omezeně. Výrobci nezajišťují podporu HbbTV u těchto modelů, protože v uvedeném roce se HbbTV v České republice nevysílalo.

s

Finlux
Modelový rok 2017:
8FHA5160, 32FFB5660, 32FHB5661, 39FFB5160, 40FUA7060, 43FUB8060, 49FUB8060, 55FUA8062, 65FUA8061
Modelový rok 2016:
22FLHZR274LVCW, 22FWDA5160, 24FDM5660, 32FFA5660, 32FHA5160, 40FFA5160, 43FFA5160, 43FUA8060, 43FUA8061, 49FUA8060, 49FUA8061, 50FFA5160, 55FUA8060, 55FUA8061, 65FFA6030
Modelový rok 2015:
32FLHZR242BC, 42FLHZR242BHC, 50FLHZR242BC, 55FLHZR242BHC, 65FLSZR242BHC
Modelový rok 2014:
32FLHZR160C, 42FLHMR242BHC, 50FLHMR242BC, 50FLHMR985LC, 65FLHMR986LHC

Gogen
Modelový rok 2017:
TVU55S298STWEB, TVU49S298STWEB, TVU43S298STWEB, TVU40S298STWEB, TVF55N369TWEB, TVF48N384STWEB, TVF43N384STWEB, TVF40N384STWEB, TVH32N384STWEB, TVH24N384STWEB, TVH24E384WEB, TVF32N571STWEB, TVF32N425STWEB, TVH32N540STWEBW, TVH24N540STWEBW, TVH32N360STWEB, TVH28N450TWEB, TVH24N550STWEBW
Modelový rok 2015:
TVU55348STWEB, TVL50248WEB, TVF48276WEB, TVL42248WEB, TVF40248WEB, TVF40550WEBW, TVF40384WEB, TVF32257SWEB, TVF32157WEB, TVH32384WEB, TVH32550WEBW, TVH24550WEBW, TVH24384WEB
Modelový rok 2014:
TVLxx248WEB, TVFxx248WEB, TVFxx276WEB, TVLxx257SWEB, TVFxx257SWEB, TVFxx257WEB, TVFxx157WEB, TVHxx357WEB
Modelový rok 2013:
TVL147WEB, TVL157WEB, TVL137WEB, TVL780WEBW

Grundig
Modelový rok 2015:
32VLE6522BL, 32VLE6522WL, 40VLE6522BL, 42VLE8474BL, 49VLE8474BL, 55VLE8474BL
Modelový rok 2014:
40VLE6339BR, 46VLE7239BR, 32VLE7321BH, 40VLE7321BH, 32VLE7420BH, 40VLE7432BL, 42VLE9481SL, 47VLE9481SL, 55VLE9481SL

Hyundai
Modelový rok 2017:
ULS65TS300SMART, ULS65TS200SMART, ULS55TS298SMART, ULS49TS298SMART, ULS43TS298SMART, ULS55TS292SMART, ULS50TS292SMART, ULS49TS292SMART, FLN48TS511SMART, FLN43TS511SMART, FLN40T211SMART, HLN32T211SMART, HLN24T211SMART, FLN22TS211SMART, FLN32TS439SMART, HLN32T439SMART, HLN24T439SMART, HLN32TS343SMART, HLN32T350SMART, HLN32T386SMART, HLN24TS470SMART, HLN24TS382SMART, FLN22TS382SMART
Modelový rok 2015:
FL50S372SMART, FL40S311SMART, FL40211SMART, DLF32295SMART, HL32382SMART, HL32211SMART, HL24382SMART, HL24211SMART, FL22211SMART
Modelový rok 2014:
FLxx372SMART, FLxxS372SMART, FLxx382SMART, HLxx382SMART, DLFxx295SMART, FLxx285SMART, HLxx375SMART, HLxx375SMART, FLxxS367SMART, FLxxTS752SMART, FLxx267SMART
Modelový rok 2013:
DFL285SMART, DLH285SMART, LLH285SMART, LLH385SMART, LLF285SMART

JVC
Modelový rok 2017:
LT65VU82J, LT65VU83A, LT55VU83A, LT55VU10J, LT49VU10J, LT55VU72J, LT49VU72J, LT43VU72J, LT55VU72A, LT49VU72A, LT43VU72A, LT49VF53A, LT43VF53A, LT48VF52J, LT43VF52J, LT32VW52J, LT32VF52J, LT32VH52J, LT32VF53J, LT32VH53J

LG
Modelový rok 2017:
OLED W7V, OLED G7V, OLED E7V, OLED C7V, OLED B7V, EG9A7V, SJ957V, SJ955V, SJ950V, SJ850V, SJ810V, SJ800V, UJ7507, UJ701V, UJ675V, UJ670V, UJ6517, UJ635V, UJ634V, UJ6307, LJ625V, LJ624V, LJ615V, LJ614V, LJ610V, LJ594V, LJ590U
Modelový rok 2016:
OLED G6V, OLED E6V, OLED C6V, OLED B6J, UH955V, UH950V, UH855V, UH8507, UH780V, UH7707, UH700V, UH7007, UH668V, UH664V, UH661V, UH6507, UH635V, UH630V, UH6257, UH6207, UH6157, UH6107, UH605V, UH603V, LH630V, LH615V, LH6047, LH590V, 2LH590U, LH570V, LH570U
Modelový rok 2015:
EG960V, EF950V, EG920V, UF950V, UF940V, UG880V, UG870V, UG860V, UF860V, UF850V, UF800V, UF770V, UF695V, UF690V, UF680V, UF640V, LF650V, LF630V, LF590V, LF580V, LF491U/B
Modelový rok 2014:
EC980V, EC970V, EC930V, UC9V, UB980V, UC970V, UB950V, UB850V, UB830V, UB820V, UB800V, LB870V, JL9000, LB730V, LB670V, LB700V, LB650V, LB630V, LB610V, LB580V, LB580U, LB570V, LB570U, LB490U
Modelový rok 2013:
LA960V, LA860V, LA790V, LA740S, LA690S, LA691S, LA660S, LA640S, LA620S, LN575S, LN570S, LN460R, LN6130
PH670S, PH660S
Modelový rok 2012:
LM620S, LM640S, LM660S, LM669S, LM670S, LM760S, LM860V, LM960V, LS570S, PM670S, PM680S, PM970S

Loewe
Modelový rok 2017:
OLED Loewe bild 9.55 a 9.65, OLED Loewe bild 7.77 OLED, LED bild 5.32FHD, bild 5.40UHD, bild 5.48UHD, OLED bild 5.55 a bild 5.65, LED Loewe bild 3.40FHD, bild 3.40UHD, bild 3.48UHD, bild 3.55UHD, LED Loewe bild 1.32FHD, bild 1.40UHD, bild 1.55UHD, bild 1.65UHD
Modelový rok 2016:
new OLED Loewe bild 7.55 a 7.65, Reference (55, 75, 85), Connect (32, 40, 48, 55), Art (40, 48, 55), new Loewe ONE 40, 55, 65
Reference (55, 75, 85), Connect (32, 40, 48, 55, 75), Art (40, 48, 55)

Panasonic
Modelový rok 2017:
EZ1000E, EZ950E, EX780E, EX703E, EX613E, EX603E, EX600E, ES600E, ES513E, ES403E
Modelový rok 2016:
DS400, DS500, DS600, DS630, DX600, DX650, DX680, DX700, DX730, DX750, DX780, DX800, DX900
Modelový rok 2015:
CS500, CS510, CS520, CS620, CS630, CX670, CX680, CX700, CX740, CX750, CX800, CR730, CR850
Modelový rok 2014:
AS500, AS520, AS600, AS640, AS650, AS740, AS750, AS800, AX800, AX900
Modelový rok 2013:
LCD WT60, LCD DT60, LCD FT60, LCD ET60, LCD E6
PDP ZT60, PDP VT60, PDP GT60, PDP ST60
Modelový rok 2012:
LCD DT50, LCD ET5, LCD ET50, LCD WT50, PDP GT50, PDP ST50, PDP UT50, PDP VT50, PDP XT50
Modelový rok 2011:
PDP VT30

Philips
Modelový rok 2017:
PFS5362/12, PFT5362/12, PHS5302/12, PHT5302/12, PFS5302/12, PFT5302/12, PUS6162/12, PUS6262/12, PUS6272/12, PUS6412/12, PUS6432/12, PUS6452/12, PUS6482/12, PUS7202/12, PUT6162/12, PUT6262/12, PFS4132/12, PUS7272/12, PUS7502/12, PUS8102/12, PUS8602/12, POS9002/12
Modelový rok 2016:
PFS5501/12, PFS6401/12, PUS6101/12, PUS6401/12, PUS6501/12, PUS6551/12, PUS6561/12,PUS6581/12, PUS7101/12, PUS7181/12, PUS6521/12, PUS7601/12, PFS5301/12, PUS6201/12, PUS8601/12
Modelový rok 2015:
PFT5300/12, PFT5500/12, PFT6510/12, PFT6520/12, PFT6550/12, PFT6550/12, PUT6400/12, PUS7100/12, PUS7150/12, PUS7600/12, PUS8600/12, PUS8700/12
Modelový rok 2014:
55PUS8809/12, 48PFS8109/12, 55PFS8109/12, 48PFS8209/12, 55PFS8209/12, 42PUS7809/12, 49PUS7809/12, 55PUS7809/12, 42PFS7509/12, 47PFS7509/12, 55PFS7509/12, 65PFS7559/12, 42PFS7109/12, 47PFS7109/12, 55PFS7109/12, 40PFS6719/12, 48PFS6719/12, 32PFK6509/12, 40PFS6609/12, 48PFS6609/12, 55PFS6609/12, 65PFS6659/12, 42PFH6309/88, 47PFH6309/88, 55PFH6309/88, 42PFH6109/88, 47PFH6109/88, 55PFH6109/88, 42PFH5609/88, 47PFH5609/88, 55PFH5609/88, 32PFH5509/88, 40PFH5509/88, 48PFH5509/88, 55PFH5509/88, 32PHH4509/88, 40PFH4509/88, 50PFH4509/88
Modelový rok 2013:
PFL6008K/12, PFL6188K/12, PFL6198K/12, PFL7008K/12, PFL7108K/12, PFL8008S/12, PFL8708S/12, PDL8908S/12
Modelový rok 2012:
PFL9607S/12, PFL8007K/12, PFL6007K/12, PFL6907K/12, PFL6877K/12, PFL6687K/12, PFL6097K/12, PFL6067K/12, PFL7007K/12, PFL6907K/12, PFL6087K/12
Následující modely 2012 od verze software 000.093:
PFL5537K/12, PFL5527K/12, PFL5507K/12
Modelový rok 2011 od verze software 014.104:
PFL6606H/12, PFL6606K/02, PFL6626H/12, PFL6626K/02, PFL6636H/12, PFL6806H/12, PFL6806K/02, PFL7406H/12, PFL7406K/02, PFL7456H/12, PFL7476H/12, PFL7486H/12, PFL7496H/12, PFL7606H/12, PFL7606K/02, PFL7656H/12, PFL7666H/12, PFL7676H/12, PFL7696H/12, PDL7906H/12, PFL7956H/12, PFL8606H/12, PFL8606K/02, PFL8686H/12, PFL9606H/12, PFL9606K/02, PFL9706H/12, PFL9706K/02

Samsung
Modelový rok 2017:
Q9F, Q8C, Q7F, Q7C, MU9002, MU8002, MU7xxx, MU66xx, MU6502, MU64xx, MU62xx, MU61xx, M6372, M56xx, M55xx
Modelový rok 2016:
K5502, K5512, K5602, K6302, KU6002, KU6072, KU6102, KU6402, KU6452, KU6472, KU6502, KU6512, KU6642, KU6652, KU6672, KU6682, KS7002, KS7502, KS8002, KS9002, KS9502, KS9802
Modelový rok 2015:
JS9502, JS9002, JS8502, JU7502, JU7002, JU6742, JU6672, JU6652, JU6642, JU6572, JU6472, JU6412, JU6400, JU6272, JU6072, J5672, J5572, J5502 Modelový rok 2014:
UEH5600, UEH5500, UEH5570, UEH6200, UEH6270, UEH6400, UEH6410, UEH6470, UEH6500S, UEH6640S, UEH6650S, UEH6670S, UEH6700S, UEHU6900, UEH7000S, UEHU7500, UEH8000S, UEHU8500, PE43H4500, PE51H4500
Modelový rok 2013:
F8000, F7000, F6800, F6770, F6750, F6740, F6670, F6650, F6640, F6510, F6500, F6400, F6300, F6200, F5500, F5400, F5300, F4510, F4500
Modelový rok 2012:
Řada UE: ES9000, ES8000, ES7000, ES6100, ES6100, ES6300, ES6340, ES6530, ES6540, ES6560, ES6570, ES6710, ES6800, ES6900, ES5500, EH5300, ES5400, ES5410, EH5450, ES5700, EH4510, EH4500
Řada PS: E8000, E6500, E550, E6500, E550

Sharp
Modelový rok 2014:
LC42LE760E, LC42LE761E, LC42LE762E, 50LE760E, 50LE761E, 50LE762E, LC60UQ10E, LC70UQ10E, LC80UQ10E
Modelový rok 2013:
LE350V, LE351V, LE352V, LE650V, LE651V, LE652V, LE650E, LE651E, LE652E, LE750V, LE751V, LE752V, LE750E, LE651E, LE652E, LE657E, LE747E, LE757E, LE857E
Modelový rok 2012:
LE340EV, LE341S, LE540EV, LE542EV, LE730EV, LE732E, LS340EV
Modelový rok 2011:
LE630, LE632

Sony
Modelový rok 2016:
ZD9, XD9405, XD9305, XD8505, XD8577, XD8588, XD8599, XD8305, XD8099, XD8088, XD8077, XD8005, SD8505, SD8505, XD7505, XD7504, XD7005, XD7004, WD750, WD753, WD755, WD757, WD758, WD759, WD650, WD653, WD655, WD600, WD603, WD605
Modelový rok 2015:
X9505B, S9005B, S8505C, X9305C, X9005C, X8505C, X8507C, X8509C, X305C, X307C, X309C, W855C, W859C, W805C, W807C, W808C, W755C, W756C, W705C, R550C, R500C
Modelový rok 2014:
W955B, W855B, W815B, W805B, W706B, W705B, W605B, W585B, X9005B, X8505B, X9005
Modelový rok 2013:
W905A, W807A, W805A, W685A, W655A, W656A, W654A, W653A, W651A, W650A, W605A, W603A, W600A, X9005A
Modelový rok 2012:
HX855, HX850, HX756, HX755, HX751, HX750, EX655, EX653, EX650, EX555, EX553, EX550

TCL
Modelový rok 2017:
C70, S99, X90, S70, S79, P60, S69, C69, S59, S60
Modelový rok 2016:
S48, C69, S59, US60, S69, S68, S78, S79, S88, S99
Modelový rok 2015:
UxxS8806DS, UxxS7806S, UxxS6806S, FxxS4805S
Modelový rok 2014:
UxxS7606DS, LxxS4604DS/FS, LxxS4603DS/FS
Modelový rok 2013:
LxxE5503FS

Thomson
Modelový rok 2017:
UC6, UC7, UB6, UA6, FB5, HB5, US6, UZ6
Modelový rok 2016:
FA4, FA5, FB4, FB5, UA6, UB6, UA7, UA8, UA9, UZ8
Modelový rok 2015:
xxUA9806, xxUZ8876, xxUA8696, xxUA7706, xxUA6606, xxUA6406W, xxUA6406, xxUA6404, xxFA5405, xxFA5404, xxFA5403W, xxFA5403, xxFA4445W, xxFA4445, xxFA4444W, xxFA4444, xxFA4443W, xxFA4443
Modelový rok 2014:
xxUZ8866, xxUZ8766, xxUZ7866, xxUZ7766, xxUZ7775, xxFZ5635W, xxFZ5635, xxFZ5634, xxFZ5633W, xxFZ5633, xxFZ5535, xxFZ5534W, xxFZ5534, xxFZ5533W, xxFZ5533, xxFZ4633, xxFZ4533
Modelový rok 2013:
xxUW9786, xxUW9766, xxFW8785, xxFW6765, xxFW5565, xxW5564, xxFW5563W, xxFW5563, xxFU5555CS, xxFW5555, xxFU5554C, xxFW5554, xxFU5554CW, xxFU5553CW, xxFU5553C, xxFW5553, xxFU5463, xxFU3563C

Poznámka: Neuvádíme rozměr televizoru v palcích, který bývá vždy před uvedeným typovým číslem (např. 55LM960V), protože stejná typová čísla mají televizory různých úhlopříček.

Poslední aktualizace: 10. 10. 2017, seznam průběžně aktualizujeme. Změny vyhrazeny, informace bez záruky.

 • TenFifteen F1 CZ černá

  Luxusní Sportovní hodinky s telefonem pomocí Micro SIM karty,...

  AKCE 300 KREDIT BONUS PROGRAM

  2999 Kč s DPH

  2479 Kč

  5999 Kč s DPH Sleva 3000 Kč

  Dostupnost: Čína CZ dodání 15 - 20 dnů

 • ZGPAX S8 černá

  ZGPAX je značka vlastněná společností Shenzhen PGD Digital...

  AKCE 100 KREDIT BONUS PROGRAM

  1999 Kč s DPH

  1652 Kč

  3999 Kč s DPH Sleva 2000 Kč

  Dostupnost: SG Čína 15 - 25 dnů

 • NOVINKA PŘEDPRODEJ

  5999 Kč s DPH

  4958 Kč

  12999 Kč s DPH Sleva 7000 Kč

  Dostupnost: Na dotaz

 • Lenovo Watch 9 Constellation Series modrá

  Lenovo Watch 9 Constellation Series modrá kombinuje funkce...

  NOVINKA

  1333 Kč s DPH

  1102 Kč

  2199 Kč s DPH Sleva 866 Kč

  EAN: 6932773424513
  Dostupnost: Vyprodáno

 • Lenovo Watch X sport ED, silikon, šedá

  Zajímavostí je, že jsou hodinky vybaveny hned šesti senzory, takto...

  NOVINKA AKCE 100 KREDIT

  2333 Kč s DPH

  1928 Kč

  3999 Kč s DPH Sleva 1666 Kč

  Dostupnost: Vyprodáno

 • Smart Watch K88H kůže bílá-zlatá

  Chytré hodinky s koženým řemínkem, kvalitním dotykovým displejem s...

  NOVINKA AKCE 200 KREDIT

  1799 Kč s DPH

  1487 Kč

  2500 Kč s DPH Sleva 701 Kč

  EAN: 8419221118883
  Dostupnost: SG Čína 15 - 25 dnů

 • Deest D99+, černé

  D99+ GPS tracker pro starší děti a seniory s appk v CZ. Obousměrná...

  100 KREDIT

  2111 Kč s DPH

  1745 Kč

  2999 Kč s DPH Sleva 888 Kč

  Dostupnost: SG Čína 15 - 25 dnů

 • Smart Watch K88H nerez ocel stříbrná

  Nyní v akci s ochranným sklem 9H AGS v hodnotě 249Kč. Chytré...

  1888 Kč s DPH

  1560 Kč

  2500 Kč s DPH Sleva 612 Kč

  EAN: 0712994129581
  Dostupnost: Čína CZ dodání 15 - 20 dnů

 • Timezoom 1600 Sports černá

  Timezoom 1600 Bluetooth 4.0 Inteligentní hodinky, vodotěsné do 50 m...

  NOVINKA AKCE

  1999 Kč s DPH

  1652 Kč

  2999 Kč s DPH Sleva 1000 Kč

  EAN: 6593322032132
  Dostupnost: Vyprodáno

 • Sunroad FR721, šedá-černá

  Sportovní hodinky s bohatým seznamem funkcí: Barometr, výškoměr,...

  NOVINKA AKCE 200 KREDIT BONUS PROGRAM

  3199 Kč s DPH

  2644 Kč

  4366 Kč s DPH Sleva 1167 Kč

  EAN: 637285225530
  Dostupnost: Na dotaz

 • Smart Watch K88H 2019, kůže tmavě hnědá - zlatá

  Poslední model úspěšné řady s nou verzí displeje a baterie. Chytré...

  AKCE

  1799 Kč s DPH

  1487 Kč

  2500 Kč s DPH Sleva 701 Kč

  Dostupnost: Skladem

 • ZGPAX S888A černá-stříbrná

  ZGPAX S888A chytré GPS hodinky s telefonem o velikosti displeje...

  NOVINKA

  1999 Kč s DPH

  1652 Kč

  2999 Kč s DPH Sleva 1000 Kč

  Dostupnost: Vyprodáno

 • Deest D99+, černá-zlatá

  D99+ GPS tracker pro starší děti a seniory s appk v CZ. Obousměrná...

  AKCE

  2111 Kč s DPH

  1745 Kč

  2999 Kč s DPH Sleva 888 Kč

  Dostupnost: SG Čína 15 - 25 dnů

 • Deest D100, černá

  Nástupce populárního modelu D99, nový D100 GPS tracker pro starší,...

  NOVINKA AKCE

  2399 Kč s DPH

  1983 Kč

  3999 Kč s DPH Sleva 1600 Kč

  Dostupnost: Objednáno dostupnost 10-20 dnů

 • Femperna EX18 černá

  Zbrusu nové a vysoce kvalitní, značkové hodinky. Dlouhá životnost,...

  NOVINKA

  1299 Kč s DPH

  1074 Kč

  2999 Kč s DPH Sleva 1700 Kč

  Dostupnost: Vyprodáno

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info